Skip links

3D droonipildid

3D droonipilt on drooniga pildistatud alale arenduse või hoone 3D mudeli tulevasele planeeritud asukohale asetamine ehk istutamine.

Arendades mitmetest hoonetest koosnevat elamuarendust või ärikinnisvara kvartalit on tihti kas planeerimise faasis või turundusmaterjalide tootmisel oluline terviku nägemiseks luua võimalikult hea ülevaade. Droonipildile tehtud 3D istutus on parim võimalus, mis annab parima tervikvaate arendatavast alast.

3D droonipildi istutus, 3D visualiseerimine, 3D pilt, rotermann, rotermanni kvartal

Millal valida 3D droonipildi istutus?

Droonipildile istutamine on vajalik kui arendatava hoone või hooned asuvad tihedalt asustatud alal või kõrvalolevate hoonete mudeldamine on liiga ajakulukas, et näidata tulevast maja valmiskujul.

Droonipiltide tegemiseks kasutame ainult parima pildikvaliteediga tehnikat.

3D droonipildi istutus, 3D visualiseerimine, 3D pilt

Tööprotsess

Sobiva ilma korral teeme erinevatelt nurkadelt ja kõrgustel pildid ning  valime välja siis parimad. Isutame arenduse 3D mudeli ning lisame haljastuse. Peale renderdust viimistleme pildi järeltöötluses ning vajadusel eemaldame üleliigsed elemendid.

3D droonipildi istutus, 3D visualiseerimine, 3D pilt

3D droonipildi visualiseerimise hind?

Hind sõltub piltide arvust ja arenduse suurusest ning osaliselt ka objekti kaugusest. Teeme vajadusel kohalesõita üle Eesti ning hinnale lisandub kohalesõidu tasu. Täpsema pakkumise saamiseks võtke ühendust ning vastame kiirelt.

Meie teostatud 3D droonipiltidega saab tutvuda siin.

tagasi