Skip links

3D sisepildid

Meie igapäevatööks on elamuarenduste ja ärikinnisvara 3D ruumilahenduste visualiseerimine ning ruumikujundus.

Meie igapäevatööks on aastate jooksul olnud erinevate elamuarenduste ja ärikinnisvara 3D ruumide visualiseerimine ning kujundamine. Kvaliteetsed ja fotorealistlikud 3D sisepildid on asendamatu turundususmaterjal nii elamuarenduste korterite müümisel või ärikinnisvara rentimisel.

Miks tellida 3D sisepildid?

Tihti pakuvad uusrendused korteriostjatele mitmes erinevas hinnaklassis korteri siseviimistluse pakkette. Parim võimalik viis nende erinevuste ja tulemuste esitlemiseks on 3D visualiseeringud. Ei ole paremat võimalust ruumiahenduste ja siseviimistluse esitlemiseks kui 3D visualiseeringud. 3D renderdusi ei ole lähe vaja ainult uusarenduste müügimaterjalides kasutamiseks vaid ka tihti ruumide ja korterite renoveerimisel, et näha uut väljatöötatud siselahendust.

Teeme tihti ka koostööd sisedisainerite ja arhitektuuribüroodega – mõtleme kaasa ja pakume sobivamaid lahendusi kus selge visioon veel puudub.

Tööprotsess

Loome korterist või ruumist 3D mudeli ning paigutame sobivad elemendid ning mööbli – seda  kas vastavalt  saadetud ideele või detailsele kujundusplaanile või paketile. Peale elementide paigutamist alustame detailide viimistlemisega ning loome sobivad valgustingimused. Lõpptulemuse viimistleme järeltöötluses, et saavutada fotorealistlikud 3D sisvisualiseeringud. 

Mis on 3D visualiseerimise hind?

3D sisevisuaali hind sõltub mitmetest teguritest, näiteks kas sisedisain on juba paigas, kui mitmest ruumist ja mitu pilti on vaja, kas on erisoove. 

Kõigest täpsemalt on kirjeldatud 3D visualiseerimise – hind sektsioonis. Vaatame üle kõik sisendid ja materjalid ning vastame kiirelt. Võtke julgelt ühendust!

Mõningate meie teostatud 3D sisepiltide ja ruumikujundustega saab tutvuda siin.

tagasi