Skip links

3D sisepildid

Meie igapäevatööks on aastate jooksul olnud erinevate elamuarenduste ja ärikinnisvara 3D ruumilahenduste visualiseerimine ning kujundamine.

Kvaliteetsed ja fotorealistlikud 3D sisepildid on asendamatu turundususmaterjal nii elamuarenduste korterite müümisel või ärikinnisvara rentimisel. Tihti pakuvad uusrendused korteriostjatele mitmes erinevas hinnaklassis korteri siseviimistluse pakkette, kus erinevused on nii parkettide, karniiside, vannitubade ja tualetteruumide erinevate elementide hinnaklassis. Siiane ei ole enam paremat võimalust ruumiahenduste ja elementide sobivuse leidmiseks jaesitlemiseks kui 3D visualiseeringud. 3D renderdusi ei ole lähe vaja ainult uusarenduste müügimaterjalides kasutamiseks vaid ka tihti ruumide ja korterite renoveerimisel, et näha uue väljamõeldud lahenduse ning elementide sobivust.

Pealkiri

Märkimisväärne osa 3D sisepiltide töödest teostame ka ärikinnisvara renoveerimisele minevatele ruumilahendustele, et lõppkliendil tekiks selge nägemus kas see kattub nende vajaduste ja soovidega. Teeme tihti ka koostööd sisedisainerite ja arhitektuuribüroodega, mõtleme kaasa ja pakume sobivamaid lahendusi kus selge visioon puudub, kuna töö käigus tekib meil kõige parem ülevaade.

Pealkiri

Töö protsess mäeb tavaliselt ette nii, et loome korterist või ruumist 3D mudeli ning paigutame sobivad elemendid kas vastavalt saadetud ideele või detailsele kujundusplaanile või paketile. Peale elementide paigutamist alustame detailide paigutamise ning viimistlemisega. Loome sobivad valgustingimused, renderdame ja viimistleme järeltöötlusega, et saavutada fotorealistlikud 3D sisvisualiseeringud.

tagasi