Skip links

3D välispildid

Meie üheks igapäevatööks on elamuarenduste ja ärikinnisvara 3D visualiseerimine.

Meie üheks igapäevatööks 3D välisvisualiseeringute loomine. Eeldatavasti on enamik kinnisvaraarendajaid ja kinnisvaramaaklerid näinud 3D välipiltide vajadusi, väärtusi ning kasutamise võimalusi nii kinnisvara müümisel, kui ärikinnisvara rentimisel. 3D välivisualiseeringud annavad parima visuaalse ülevaate arendatavast hoonest nii arendajale, ehitajale, arhitektile, investorile kui ka korteriostjale.

3D välisvisualiseering, visualiseerimine, 3D välipilt

3D välipildid – kellele?

3D välipildid on asendamatu materjal kinnisvarabüroodele, sisedisaineritele ning inimestele, kes plaanivad endale maja ehitamist.

Märkimisväärne osa meie töödest ja klientidest on arhitektuuribürood kelle igapäevatööks ei ole 3D visualiseeringute loomine müügimaterjalide tarvis – siin tuleme appi meie.

3D visualiseerimine, Rotermann City, 3D välipilt, visualiseering

Miks tellida 3D visualiseeringud?

Kui hoone on veel kavandamise faasis või ehitus on pooleli kuid kortereid on vaja hakata turundama ja tutvustama siis parim viis on luua neist 3D visualiseeringud.

Oleme  spetsialiseerinud just müügipiltide loomisele. Kvaliteetne ja fotorealistlik 3D välispilt hõlmab endast nii korraliku 3D modelleerimise oskust, valgustingimuste tundmist, kunstilikku meelt ning professionaalsel tasemel fotograafia tundmist saavutamaks realistlikud olud ja tulemi.  Kvaliteet ja esteetika on oluline.

3D välisvisualiseering, visualiseerimine, 3D välipilt

Mis on 3D visualiseerimise hind?

Hinna moodustab arenduse maht, erisoovid ja piltide kogus. Kõigest täpsemalt on kirjeldatud 3D visualiseerimise – hind sektsioonis. Vaatame üle kõik sisendid ja materjalid ning vastame kiirelt. Võtke julgelt ühendust!

Meie töödega saab tutvuda siin

tagasi