Skip links

Maastikuarhitektuur

Teenused

Maastikuarhitektuur on maastike kujundamine. Muudame arhitektide joonised realistlikeks 3D-piltideks ja videoteks, mis annavad arhitekti visiooni maastikust selgelt edasi. Maastiku visualiseerimine on oluline osa enamike ehitusprojektide puhul, sest see võimaldab hoonete ja objektide asukohti ruumis paremini ette planeerida.

Olgu selleks keerukamad või lihtsamad maastikud ja lahendused, igapäevatöös puutume kokku paljude erinevate maastike kujundamisega. Olgu selleks eramajade ümbruskonna kujundamine või ärihoonete ümbritsev keskkond – maastikuarhitektuuri kujundust vajavad need mõlemad. Tihti pole uusarenduste planeerimisel maaasikukujundust veel paika pandud, kuid 3D-visualiseeringuid on juba vaja, et planeeritavad lahendust esitelda. Sellisel juhul oleme loonud visualiseeringud või animatsiooni vastavalt kliendi soovidele ning realiseerinud selle nägemuse, mille abil näeb valmivat lahendust kolmedimensiooniliselt või linnulennult

3D visualiseerimine, 3D pildid, 3D välispildid, 3d modelleerimine

Tööprotsess

Meie klientideks on ka maastikuarhitektid, kelle nägemusel loome nende soovitud lahenduse ning visualiseerimine selle vastavasse keskkonda, mis annaks edasi arhitekti visiooni selgelt ja arusaadavalt. 

Modelleerime arhitekti nägemuse ja jooniste alusel kogu ala ning kõik sinna kuuluvad elemendid. Valime kaameranurgad, mis annaksid edasi kogu lahenduse visuaalset terviklikkust. Lisame detailid, valgustuse ning loome olustiku, mis vastab soovidele. Maastikuarhitekt koostab tihti detailse nägemuse ja joonise kavandavast alast koos väljavalitud elementidega, mille meie loome fotorealistlikuks kolmedimensiooniliseks nägemuseks. See visualiseering annab hea võimaluse nägemaks planeeritud lahendust, mille najal saab vajadusel teha kas parendusi, lisandusi või elemente muuta. See on kulukat etapp enne kui lahendust päriselt hakatakse ellu viima selleks on oluline lahendus visualiseerida ja teha vajalikke muudatusi selles protsessis enne ehitust või labida maasselöömist. Lahenduse visualiseerimine on igas ehitusprotsessis oluline etapp, sest see võimaldab teha vajalikke muudatusi enne kui lahendust hakatakse päriselt ellu viima ja labidas maasse lüüakse. 

3D visualiseerimine, 3D pildid, 3D välispildid, 3d modelleerimine

Kasu

Tänu visualiseeringutele tehakse projektidel vähem vigu, säästetakse raha ümbertegemiste pealt ja projekteerija saab olla kindel, et klient on tulemusega rahul. Seetõttu on meie töö kõige enam väärtustatud – üsna lihtsa vaeva ja kuluga saab visualiseerida planeeritavad lahendused enne tööde algust.

Läbimõeldud maastikuarhitektuuri kujundus aitab laiendada koduõue või anda ärimaja keskkonnale palju väärtust juurde. See loob tervikliku keskkonna töötamiseks, külastamiseks, liikumiseks ning tõstab kinnisvara väärtust üürnike ja külastajate silmis. Selle olulisust tervikliku elukeskkonna loomisel ei saa alahinnata.

Oma igapäevatöös, näiteks 3D välipiltide loomisel, peame väga tihti mõtlema haljastusele ja ümbritsevale maastikule. Kui hoone arhitektuur on olemas, kuid selle asukoht ei ole kindel, näiteks soovitakse pilte turundusmaterjalides kasutamiseks või kliendile inspiratsiooni andmiseks, siis tuleb selle hoone ümber kujundada kogu maastikuarhitektuur, mis vastaks soovitud kirjeldusele või eesmärkidele ning sobiks sinna planeeritud arhitektuuriga. 

Pakume

Tihtulugu soovivad väikemaja tootjad enda hooneid näidata väga erinevates keskkondades ning need kujundame tihti ise sõltuvalt tootja soovidest ning olenevalt riigist või asukohast, kus  seda soovitakse näidata. See töö hõlmab kogu maastikuarhitektuuri ja haljastuse kujundamist, mis annab lõpptulemusele palju juurde ning aitab väikemajatootjal suurendada klientide arvu ja müügitulemusi.

Vahel kui planeeritav tehas või ärimaja on planeerimisfaasis ning projekt ja asendiplaan puudub, on  siiski vaja visualiseeritud nägemust võimalikust visioonist. Sellisel juhul modelleerime hoone, keskkonna ja maastiku vastavalt ideedele ja soovidele ning paneme selle elama.

tagasi

Võta ühendust või küsi pakkumist