Skip links

Sisearhitektuur

Sisearhitektuuris töötatakse ruumiga, mis inimest ümbritseb. See võib olla kodumaja, korter, või ärimaja kontor, koosolekuruum, restoran, pood, keskus või ükskõik milline muu siseruum mida tavaliselt on võimalik külastada. Sisearhitektuur hõlmab kogu ruumi terviklikku taju ning selle lahendamist. Olgu selleks värvus või sisustuselementide valik, kus tuleb arvestada nii eesmärgipärasust, visuaalset, liikumist, esteetikat ning palju muud. 

Sisearhitektid

Meie üks põhitöö on sisearhitektiga koostöös luua lahendus, luua visualiseering kasutades 3D-objekte, tekstuure ning värve. Kuid tihti on ka meie sisendiks saadetud näidispilt ning kogu ruumi spetsiifiline sisekujundus on meie enda lahendada. Küsimused nagu, milline diivan, lamp, söögilaud, toolid valida või milline tekk, padi, potitaim koos kausiga ruumi sobiks, on enamjaolt meie ka lahendada. Hästi õnnestunud sisearhitektuur ja teostatud 3D-visualiseering annab arendajale korteri või maja müügis konkurentsieelise ning kliendile inspiratsiooni ning nägemuse, milline on tulevane siseviimistlus ning võimalik sisekujunduse lahendus. Sisearhitektuuris on oluline ruumitaju ning nägemus lõpptulemusest, mida oleme aastate jooksul ka hoolega viimistlenud. Oleme end pidevalt arendanud ja hoiame end kursis kõige värskemate trendidega. Meie mudelipangad on täidetud kaasaegsete ja kvaliteetsete mudelitega. 

Papiniidu köök

Tööprotsess

Sisearhitektuur algab sisendi mõistmisest ning selle mõtestamisest, elementide,mööbli ja valgustuse valikust ning üldisest kunstilisest teostusest. Just detailidele rõhumine toob hea tulemuse kuna üks üleliigne või puuduv element ruumis võib otsustada kas see ruum jätab sooja ja kutsuva tunde või jätab ükskõikseks.

Pilkupüüdev 3D-pilt, mis naeratuse näole toob või seest soojaks teeb, on alati meie ülim eesmärk ja selle kallal me pingutame.

tagasi

Võta ühendust või küsi pakkumist