Skip links

Sisekujundus

3D-sisevisualiseeringute loomine algab ruumi modelleerimisest ja sisekujunduse detailide planeerimisest. Läbimõeldud ja maitsekas lahendus on visuaalselt pilkupüüdva visualiseeringu alustala. Meie üks igapäevatöö on siselahenduste kujundamine ning selle teostamine. Meie klientideks on nii sisekujundusbürood, eraisikud või kinnisvaraarenduse ettevõtted kes vajavad pilte et esitleda tulevast siseviimistlust müügi- ja turundusmaterjalideks. Pilt räägib rohkem kui tuhat sõna.

Tööprotsess

Alustame alati joonise alusel ruumide modelleerimisest. Kui ruumid on mudeldatud ning põrand,seinavärvid, viimistlusdetailid lisatud siis alustame ruumide täitmise ning elementide ja 3D-mööbli valiku tegemisega. Loodav lahendus sõltub väga tihti millist stilistikat soovitakse või kes on uusarenduse sihtgrupp, kes korterit või maja otsivad. Juhul kui meil on kujunduse osas vabad käed siis lähtume mõnest näidispildist millelt inspiratsiooni ammutame ning lahenduse loome. Sisekujundusbürood saavad tihti täpse sisendi kogu soovitud elementidest ning mööblist ning meie ülesanne on need täita, lisada tekstuurid, valgustada, valida sobiv kaameranurk, renderdada ning töödelda lõplik pilt.

Tulemus

Hoiame end kursis uute trendide ning stiilidega ning uuendame enda 3D-mööblivalikut pidevalt. Aastatepikkune töökogemus on meie teadmisi ja oskusi tublisti viimistlenud. Suudame kujundada ükskõik millise ruumi ning visuaalselt seda vaatajale edasi anda. Ükski ruum pole meie jaoks liiga suur või väike ning leiame sobiva lahenduse, mis ruumi olustikku kõige paremini edasi annab.

Ruumide sisekujundamisel juhindume kujundusreeglitest, kuid vajadusel jätame ruumi ka loomingule kui midagi erilist soovitakse. Ruumilahenduse loomisel tuleks arvestada, milline võib tulla kulu kui hiljem selle kujunduse alusel soovitakse ruumi täitma hakata. Seda kulu tuleks arvesse võtta enne kujundamise algust.

Võta meiega ühendust ning teeme pilkupüüdvad 3D-sisevisualiseeringud.

tagasi

Võta ühendust või küsi pakkumist