Skip links

teenused

Meie igapäevatöö on era- kui ärikinnisvara arendajatele 3D visualiseeringute loomine. Olgu selleks 3D välispildid, 3D sisepildid, droonipiltide 3D istutused või ruumiplaneeringuid.

3D-modelleerimine

3D-modelleerimine on joonise või plaani alusel ruumilise kolmedimensioonilisele mudeli loomine, mida on võimalik vaadelda 360-kraadi ulatuses kõikidel külgedelt ning nurkadelt.

3D visualiseerimine

3D-visualiseerimine on realistiku pildi loomine planeeritavast objektist. See võib olla eramaja, kortermaja, ärihoone, ridaelamu, elutuba, magamistuba, toode või masin.

3D sisepildid

Mudeldame ruumid ning kujundame selle kas vastavalt teie soovidele ja vajadustele või detailsele sisendile. Lõpptulemusena valmivad fotorealistlikud 3D sisepildid.

Sisekujundus

3D-sisevisualiseeringute loomine algab ruumi modelleerimisest ja sisekujunduse detailide planeerimisest. Läbimõeldud ja maitsekas lahendus on visuaalselt pilkupüüdva visualiseeringu alustala.

3D välispildid

Realistlikud 3D välispildid annavad parima visuaalse ülevaate arendatavast hoonest või äripargist nii arendajale, arhitektile kui kliendile.

3D droonipildid

Pildistame drooniga foto ning lisame pildile arenduse 3D mudeli ja haljastuse. See annab hea ülevaate tulevasest arendusest, ümbritsevast keskkonnast ja vaadetest.

Maastikuarhitektuur

Maastikuarhitektuur on maastike kujundamine. Muudame arhitektide joonised realistlikeks 3D-piltideks ja videoteks, mis annavad arhitekti visiooni maastikust selgelt edasi.

3D ruumiplaanid

Annavad tervikliku ja selge ülevaate korteri planeeringust ning selle võimalikust kujunduslahendusest, mida 2D plaan ei võimalda.

3D animatsioonid

nimeeritud video esitleb toodet või objekte, selle funktsionaalsusi, detaile ja eelised arusaadavalt ning selgelt. Leiame soovitud eesmärgile parima lahenduse.

3D tootepildid

Mudeldame joonise või prototüübi alusel toote ning lisame selle sobivasse keskkonda. Visualiseering annab detailse ülevaate planeeritavast tulemusest.

Arhitektuuribüroo >

Sisearhitektuur >