Skip links

kuidas me
töötame

korduvad
küsimused

Sisepildi loomiseks on vaja pealtvaate plaani koos lae ja akente kõrgusega.

Et lõpptulemus vastaks Teie nägemusele ootaksime näidispilte tulevasest sisekujundusest või sisekujunduse soovitud stiili kirjeldust, näiteks: modernne, industriaalne, skandinaavia. Kui on olemas sisekujunduse pakett või detailid siis ootame seda informatsiooni olemasoleval kujul.

Sisekujunduse stiilidega saab tutvuda siin – https://www.aunman.ee/uudised/14-peamist-sisekujunduse-stiili-mis-neid-eristab/

Alusmaterjaliks sobivad ka mööbli digitaalsed joonised või 3D mudelid.

Kui sisend on arusaadav,siis mudeldame kõik 85% valmis ja valime parimad nurgad ning vaatenurga laiuse. Kui oleme esialgse visuaaliga  rahul,  siis saadame selle ülevaatamisele.

Peale tagasisidet viime sisse muudatused, teostame soovitud täiendused ning lisame viimased detailid.

3D välispildi loomiseks on vajalik arhitektuurne 3D mudel või 2D joonis arendusest.

Sobivad 3D mudelid on : .fbx, .obj, .stl, .c4d, .3ds, .dae või sketchup  formaadis.

Kui hoone 3D mudel puudub siis on mudeldamiseks vaja jooniseid pealtvaates ja külgedelt Maja on võimalik mudeldada ka fotode pealt, siis piisab ainult mõnest üksikust mõõdust.

Joonistega peaks kaasa tulema ka materjalide kirjeldused.

Kui on eelistusi või nõudeid  valgustingimuse osas, näiteks keskpäev, päikseloojang,  hilisõhtu või öö siis palume need ka ära mainida.

Teatud erandjuhul võib ainult maja mudeli tehtud pildi peale istutada, kui realistliku keskonna mudeldamine on liiga suur töö, kuid sellisel juhul on valgustuse üle väiksem kontroll.

3D animatsiooni loomiseks oleks vajalik 3D mudel või joonised ja soovide kirjeldust.

Lisaks soovime teada mis on video eesmärk, kuhu video kasutusse läheb ning millised funktsioonid või toote erisused ja osad peavad olema kindlasti näidatud.

Hea oleks näha ka mõnda videot milline stiil ja ülesehitus teile meeldib.

Vajalik oleks teada kas videos peaks olema ka tekstilist graafikat ja kas soovite videot ka teistes keeltes. Koostöös aitame välja mõelda sobiva sisu teie eesmärkidele ja soovidele.

3D droonipilt on aerofotole 3D mudeli ja haljastuse istutamine.

Pildistame drooniga 4K kvaliteedis foto kõikidest võimalikest sobivatest nurkadelt ja kõrgustelt.

Valime koos välja parimad nurgad, töötleme pildid sobivaks ning istutame fotole 3D mudeli koos haljastuse ja muude elementidega (inimesed, autod, sõidu- ja kõnniteed).

Droonipildid teeme üldiselt Harjumaa piirides.  Soovi korral saame ka pakkuda kaugemaid väljasõite.

Lõplikud pildid jäävad 4000px laiad, kui ei ole soovitud teisiti

Loome messiboksi visuaalse lahenduse vastavalt teie soovidele, umbkaudsele ehituseelarvele ja ruumi suurusele. Aitame välja mõelda kuidas võiksite saavutada maksimaalse külastatavuse või toodete väljapaistvuse.

Kujundame ruumi ning soovi korral anname ka mõõdud messiboksi ehitajale. Aitame nii kujunduse väljatöötamise kui ka visuaalse kontseptsiooni teostatavusega.

Võimalusel soovime näha ka näidispilti millist lahendust ootate. 

Lõplikud pildid jäävad 4000px laiad, kui ei ole soovitud teisiti.

3D tootepildi loomiseks on vajalik 3D mudel või erandjuhul  2D jooniseid juhul kui mudeli detailsus ei ole liiga keerukas.

Hea oleks ka teada millises keskkonnas soovite toodet esitleda või mis on selle eesmärk. Soovi korral pakume lõpliku lahenduse ise välja.

Lõplikud pildid jäävad 4000px laiad, kui ei ole soovitud teisiti.

Üldiselt suudame teha väiksemad ja keskmised pildid, olenemata töökoormusest teostada 1-2 nädala jooksul, kui kõik vajaminevad materjalid töö alguseks on olemas.

Suurte projektide jaoks oleks vaja arvestada 1 kuuga (kvartalid, keerulised ning suured elamu- ja ärihooned).

3D videote puhul tuleks arvestada tööajaga 1-4 nädalat.  Lühikesed (-10 sekundit) suudame tihti ära teha 1 nädala jooksul ja pikemad (30-60sek) 2-4 nädala jooksul.

Lõplikud pildid / visualiseeringud jäävad 4000px laiad, kui ei ole soovitud teisiti. 

Lõplik 3D video on Full HD 1080p formaadis, kui ei ole soovitud teisiti.

Püüame pakkuda parimat hinna-kvaliteedi suhet ja lühikest ooteaega.

Täpse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust. Vastame kiirelt!